logo
SZKOLENIA |
WDROZENIA |
OUTSOURCING |
AUDIT |
top
"Teoria ma nadzieję; praktyka nie ma nawet złudzeń"

Dariusz Źródłowski

Wykształcenie

Posiadam wykształcenie wyższe z zakresu Inżynierii Produkcji, na wydziale mechanicznym Politechniki Radomskiej.

 

Doświadczenia zawodowe

Moje doświadczenie zawodowe związane jest z sektorem przemysłowym, głównie motoryzacyjnym, w firmach z kapitałem zagranicznym.

W swojej karierze poznałem dogłębnie specyfikę zarządzania jakością oraz wdrażania systemów zapewnienia jakości od strony operacyjnej. Brałem udział w projektach wprowadzania nowych produktów do produkcji seryjnej, zapewnienia jakości oraz tworzenia systemów zarządzania jakością. Specjalizuje się w wykorzystaniu takich narzędzi jak PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA itp. oraz we wdrażaniu systemów zgodnych z normami ISO 9001,14001,  ISO/TS 16949.

Dodatkowo jestem Pełnomocnikiem Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością w kilku znaczących firmach z terenu województwa mazowieckiego. Dziś jestem Doradcą współpracującym z kilkoma firmami doradczymi i szkoleniowymi w Polsce.

 

Szkolenia

Moją główną specjalnością są projekty szkoleniowe i konsultingowe, które koncentrują się wokół wdrażania systemów i narzędzi zarządzania jakością. Dodatkowo jestem specjalistą z zakresu narzędzi wykorzystywanych w sektorze przemysłowym, w szczególności motoryzacyjnym.  Stworzyłem programy szkoleniowe i doradcze, które wpłynęły bezpośrednio na poprawę wskaźników jakościowych produkcji oraz spełniania norm z serii ISO.

 

Zapraszamy do wsółpracy

Dariusz Źródłowski

ISO/TS 16949, ISO 9001, SPC, FMEA, APQP, PPAP, MSA, SIX SIGMA, 8D
Copyrights © 2009
Projekt i wykonanie APISOFT